Przejdź do treści

Pracownik

dr Laura Betleja

Instytut Biologii

ORCID: 0000-0002-2146-2891

dr Anna Chrzan

Instytut Biologii

ORCID: 0000-0002-2186-3126

dr Piotr Dolnicki

Katedra Turystyki i Badań Regionalnych

ORCID: 0000-0001-5729-6621

piotr.dolnicki@up.krakow.pl

dr Jakub Oliwa

Instytut Biologii

dr Zofia Goc

Instytut Biologii

ORCID: 0000-0001-9626-5895

dr Witold Jucha

Katedra Geografii Fizycznej

witold.jucha@up.krakow.pl

dr Agnieszka Kania

Instytut Biologii

ORCID: 0000-0003-2986-0592

dr inż. Joanna Korzeniowska

Katedra Ekorozwoju i Kształtowania Środowiska Geograficznego

ORCID: 0000-0001-5636-483X

joanna.korzeniowska@up.krakow.pl

dr Paweł Krąż

Katedra Ekorozwoju i Kształtowania Środowiska Geograficznego

ORCID: 0000-0002-8072-9277

pawel.kraz@up.krakow.pl

dr Paweł Kroh

Katedra Turystyki i Badań Regionalnych

ORCID: 0000-0002-8332-7572

pawel.kroh@up.krakow.pl

prof. dr hab. Adam Łajczak

Katedra Geoinformacji i Badań Geośrodowiskowych

ORCID: 0000-0002-5088-4540

adam.lajczak@up.krakow.pl

dr Dorota Merta

Instytut Biologii

ORCID: 0000-0002-3311-6830

dr Lidia Orłowska

Instytut Biologii

ORCID: 0000-0002-9883-8236

dr Bartłomiej Pietras

Katedra Ekorozwoju i Kształtowania Środowiska Geograficznego

ORCID: 0000-0002-8801-7039

bartlomiej.pietras@up.krakow.pl

dr Grzegorz Rut

Instytut Biologii

ORCID: 0000-0001-6719-3060

dr Iwona Stawoska

Instytut Biologii

ORCID: 0000-0001-9867-2232

dr Paweł Struś

Katedra Geoinformacji i Badań Geośrodowiskowych

ORCID: 0000-0001-8970-7632

pawel.strus@up.krakow.pl

dr hab. Jacek Szmańda

Katedra Geoinformacji i Badań Geośrodowiskowych

ORCID: 0000-0002-4058-8334

jacek.szmanda@up.krakow.pl

dr hab. inż. Wanda Wilczyńska-Michalik

Katedra Ekorozwoju i Kształtowania Środowiska Geograficznego

ORCID: 0000-0002-7620-8532

wanda.wilczynska-michalik@up.krakow.pl

dr Karol Witkowski

Katedra Geoinformacji i Badań Geośrodowiskowych

ORCID: 0000-0002-0910-9374

karol.witkowski@up.krakow.pl

dr Roksana Zarychta

Katedra Geoinformacji i Badań Geośrodowiskowych

ORCID: 0000-0002-3406-303X

roksana.zarychta@up.krakow.pl

dr hab. Józef Żychowski

Katedra Ekorozwoju i Kształtowania Środowiska Geograficznego

ORCID: 0000-0003-3287-2615

jozef.zychowski@up.krakow.pl